مراحل فروشنده شدن :

 1. پر کردن فرم فروشندگی (فرم ثبت نام)
 2. تایید حساب شما
 3. ثبت محصول در سایت
 4. بررسی و تست محصول
 5. تائید و انتشار در سایت و شروع فروش!

مراحل ثبت نام :

۱-ثبت‌نام

برای ثبت‌نام در سایت جی جی هایپر به عنوان فروشنده یا خریدار

 پس کلیک کردن روی لینک ثبت نام، مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

توجه : این نکته را به خاطر بسپارید در صورتی که پیش از این ثبت‌نام خود را انجام داده و رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید، می‌توانید از گزینه‌ی (رمز عبورم را فراموش کرده‌ام) جهت بازیابی رمز عبورتان استفاده کنید.

همچنین در صورت ثبت‌نام با اکانت گوگلتان می‌توانید با کلیک روی گزینه‌ی ورود با اکانت گوگل، به‌صورت مستقیم و بدون نیاز به ورود ایمیل و رمز عبور وارد پنل‌تان شوید.

 

 1. پس از وارد شدن به صفحه مربوطه از گزینه های بالای کادر بخش ثبت نام در جی جی هایپر را انتخاب و در کادر اول آدرس ایمیل‌تان را وارد کنید.
 2. سپس جهت انتخاب گزینه های موجود روی دکمه سمت راست کلیک کنید (دراین قسمت شما مشخص میکنید که به عنوان فروشنده یا مشتری در حال ثبت نام هستید )
 3. اگر فروشنده را انتخاب کردید بلافاصله از شما اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی – نام فروشگاه و ادرس فروشگاه و شماره تلفن دریافت میگردد که باید حتما وارد شود
 4. سپس روی دکمه ثبت نام در جی جی هایپر کلیک کنید
 5. در این مرحله ایمیلی حاوی لینک تائید و گذرواژه پیشنهادی برای ادرس ایمیل شما ارسال شده است که باید با مراجعه به ایمیل خود و کلیک برروی لینک تائید ایمیل صحت ادرس ایمیل خود را به اثبات برسانید .
 6. بعد از تائید لینک ارسال شده به ایمیل شما به طور اتوماتیک وارد صفحه میشوید که میتوانید جهت راه اندازی و تنظیمات فروشگاه خود اقدام نمائید .
 7. در راه اندازی اولیه و تنظیمات اطلاعات خواسته شده مربوط به مشخصات فروشگاهی و تنظیمات پرداخت را وارد نمائید .
 8. بعد اتمام مراحل فوق به راحتی فروشگاه شما ایجاد گردید و وارد پنل مدیریت فروشگاه خود خواهید شد .
 9. در سمت راست صفحه زیر تیتر داشبورد امکانات مختلف جهت مدیریت فروشگاه خود را در اختیار دارید .

 

 

بستن
مقایسه